kamuska

predni webcamera na samsung galaxy s 2

kdyz jdu na internet…na stranky..kde se pouziva na pc webkamera..najedu na ne..a predni kamera ani mikrofon nefubguje..ale kdyz zapnu skype norm. nainstalovane …tak to funguje…jak to povolit??dikyyy

Odpovědi
Johny_r

To dost možná prostě nejde. Mobilní prohlížeče zatím nejsou tak daleko, aby zvládaly spolupráci s kamerou apod. Ale nevylučuji, že by to nějaký ovladač/změna nastavení řešily. Ale spíš bych si myslel, že to na mobilu prostě zatím nejde.