larios22

přední nárazník stačí jen ten nebo i zadní a boční prahy??

kdybych si koupil nový přední nárazník nějaký sportovnější. budu muset dokoupit k tomu i boční prahy a zadní nárazník ?? bude ten nárazník velikostně stejný jako Origoš ? nechci abych měl přední nárazník o hodně nizší než prahy a zase rozdílné výšky mezi předním a zadním nárazníkem..

Odpovědi
Lamalam

Zřejmě myslíš přední spoiler. Většinou se to prodává v setu i s prahy, právě proto, aby to vzájemně sedělo.

anonym

Kup si co chceš, ne?
Akorát bacha na homologaci – často takový ´ťunink´ homologaci nemá – a pak riskuješ problémy na silnici, při STK – ale hlavně při libovolné nehodě!

zzzzz

souhlasím s Mowlou, 99% těchto doplňků nemá homologaci.

zzzzz

bacha i na xenony, ostřikovače, výfuky atd.