Přednastavitelné klávesnice

Prosím vás, koupil jsem si novou klávesnici a můřu si na ní nastavit 10 klávesnic. Chtěl bych si na jednu klávesnici nastavit to, že když ji zmáčknu, tak se mi spustí internet. Jde to? a pokud ano, tak jak ji nastavím? V návodu sem toto nenašel
Doplňuji:
ano, omlouvám se, klávesy.

CD k tomu bylo, ale pokud si tam najedu, že si chci ty klávesy přednastavit, tak to jde jen tak, že stisknu nějakou klávesu, nebo víc kláves a ta přednastavitelná klávesa akorát umí zopakovat to, co sem stiskl; ale já bych ji chtěl nastavit podobně, jak funguje tlačítko windows

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Asi myslíte nastavení 10ti kláves a né klávesnic, ale pokud není přímo na klávesnici nějaké tlačítko na nastavení, nebo ono tlačítko pod kterým chcete mít internet po stisknutí nebo dlouhém podržení nenabídne nějaké okno kam byste zadal cestu k danému programu a ani ke klávesnici nebylo cd s nějakým softwarem, zkusil bych ovládácí panely a tam někde pod položkou hardware to zkusit...

A o jakou klávesnici se jedná? (název)

Další odpovědi:

Bronzový

Musíte si přenastavit Software klávesnice, nebo to udělat skrz počítač. Já mam na klávesnici navíc 18 tlačítek a ty využívam v WMP. Mam i myš, která má 18 tlačítek, a taky to nastavit nejde. Ty tlačítka sou spíš určený na hry....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.