Přednastavitelné klávesnice

Prosím vás, koupil jsem si novou klávesnici a můřu si na ní nastavit 10 klávesnic. Chtěl bych si na jednu klávesnici nastavit to, že když ji zmáčknu, tak se mi spustí internet. Jde to? a pokud ano, tak jak ji nastavím? V návodu sem toto nenašel
Doplňuji:
ano, omlouvám se, klávesy.

CD k tomu bylo, ale pokud si tam najedu, že si chci ty klávesy přednastavit, tak to jde jen tak, že stisknu nějakou klávesu, nebo víc kláves a ta přednastavitelná klávesa akorát umí zopakovat to, co sem stiskl; ale já bych ji chtěl nastavit podobně, jak funguje tlačítko windows

Nejlepší odpověď
klikihak

Asi myslíte nastavení 10ti kláves a né klávesnic, ale pokud není přímo na klávesnici nějaké tlačítko na nastavení, nebo ono tlačítko pod kterým chcete mít internet po stisknutí nebo dlouhém podržení nenabídne nějaké okno kam byste zadal cestu k danému programu a ani ke klávesnici nebylo cd s nějakým softwarem, zkusil bych ovládácí panely a tam někde pod položkou hardware to zkusit…

A o jakou klávesnici se jedná? (název)

Další odpovědi
DDarent

Musíte si přenastavit Software klávesnice, nebo to udělat skrz počítač. Já mam na klávesnici navíc 18 tlačítek a ty využívam v WMP. Mam i myš, která má 18 tlačítek, a taky to nastavit nejde. Ty tlačítka sou spíš určený na hry…