msi

Předmět na vysoké škole má třeba 5 kreditů? Lze získat z 5 kreditu třeba jen 4?

Dobrý večer, předmět na vysoké škole má třeba 5 kreditů? Lze získat z 5 kreditu třeba jen 4? 2? Záleží na něčem? Nebo prostě udělám např u matematiky zápočet, zkoušku a tím mám zisk 5 kreditů, nehledě na to jestli jsem zkoušku vykonal za 3 nebo za 1? Mám kredity u kazdeho predmetu ruzne, ale nevim jesi jde ziskat u kazdeho ten plny pocet nebo zadnej. Nebo jestli ruzny pocet a nanejvys ten uvedeny.

Dikes dikes petaklimsu… parada vysvetlono, uz jasny! :))
Děkuju všem za jakekoliv odpovedi a přeju peknej patečni vecer, diky.

Nejlepší odpověď
petaklimsu

Jak píše Mayor Quimby, je to tak všechno nebo nic. Ještě jsem neslyšel o tom, že by to bylo jinak. Kredity se daj považovat za jednotku náročnosti předmětů, na známce nezáleží. Daj se tím kontrolovat a eliminovat flákači. Nemůžeš studovat 20 let s tím, že si zapíšeš každej semestr třeba jen 2 předměty.

A pamatuj: Za 1 Ti nikdo lízátko nekoupí :o)

Další odpovědi
Quimby

Řekl bych, že v drtivé většině případů je to všechno nebo nic. Ovšem správnou odpověd najdeš v školním řádu, popřípadě se poptej na studijním oddělení.

Luxx

všechno nebo nic…
o dělení kreditů jsem nikdy neslyšela, asi proto, že to neexistuje :)