Curiosity

Předmenstruační sklíčenost? Dá se s tím něco dělat?? Nějak to zmírnit??

Prosím poraďte. Hodně to se mnou mává, psychicky mě to ubíjí a tím i mé okolí!! ☹ Nejsou nějaké léky nebo rady na tyto stavy. Prožívám docela velké depresivní a úzkostné smutné období před začátkem menstruace. Nedá se to nějak ovlivnit? Zmírnit? Je to opravdu neúnosné a hodně těžko to zvládám. Jsem extrémně přecitlivělý člověk a období před menstruaci je moje smrt vždycky.. probrečím minimálně jeden den.. téměž bezdůvodně, ale prostě brečím. Je to nepříjemné. PROSÍM PORAĎTE!!! ☹ Děkuji PS: už kvůli tomu neberu ani antikoncepční pilulky.. protože mi bylo řečeno, že ty ještě stav zhoršují.. :-/

Nejlepší odpověď
Terryle

Zkus meduňkovej čaj – ten by měl uklidňovat. Nebo homeopatika Sédatif PC. Mně docela pomohly i v hodně psychicky blbým období, tak je vyzkoušej taky. Je to přírodní a nic za to nedáš, max. těch 60 korun za balení… :o}