předmanželská smlouva

Jde udělat předmanželská smlouva?Přítel má dluhy,je nařízená exekuce.Nerada bych přišla o vše co mám cenného.Poradíte co a jak se dá zařídit a jestli to jde tak kde?

Odpovědi
LuciJe

Předmanželskou smlouvu uzavřít můžete. Doporučuji nechat si ji sepsat u právníka, který Vám poradí i s ostatními souvisejícími věc­mi.

Jakub Tlapal

100% předmanželská smlouva. My jsme si ji nechali taky udělat, akorát z jiných důvodů od advokáta, kterého jsem našel tady . Todle není sranda a upřímně tě obdivuju, že se nebojíš jít do manželství s takovým člověkem. Exekuce a dluhy o člověku už něco vypovídají, tak přeju hodně štěstí. Budete ho potřebovat 😁 .