Tíšek99

Předkové. Google vyhledává špatně

S babi jsme tedy začli hledat ty předky. Narazil jsem na cizí jméno- Thomas Hawota(můj praprapraprapra­praprapraděda). Ale na googlu se mi objeví jméno Thomas Hewitta(masový vrah(texaský masakr motorovou pilou)). Nevíte, kde zjistit třeba národnost?(ne hewitta, ale hawota)

Nejlepší odpověď
Mapel

Poku si zadáš Thomas Hawota, tak google vybere nej vyhledávanější jméno a pod tímto je napsáno Měli jste na mysli Thomas Hawota, tak na to klikneš a zobrazí se ti správné jméno.