Mary0202

Nevíte, má mobil SONY XPERIA (stál Kč 3.500) přední kameru?

Potřebuji poradit od sterdy dostanu na vánoce mobil SONY XPERIA stál 3 a půl tisíc je takovej ten menší potřebovala bych se zeptat. Má přední kameru?. Ted už se k tomu mobilu neodstanu je už zabalený

Nejlepší odpověď
fcoop

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-xperia-e3/specifikace/#pa­rametry-produktu

Je to jen odhad (podle ceny),ale najdi si to sama,není to tak těžké.......

Další odpovědi
dannyb

Záleží na tom, jakej je to model, musíš ho více popsat. Cena se pohybuje podle toho, kde jsi ho koupila. A když napíšeš, že je „malý,“ nevím co si pod tím představit. Zkus ho více popsat.

Mc Merkurion

jestli je to tento: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-xperia-e3/specifikace/#sec­tion tak jo,ale to je jen odhad podle ceny,spíš to najdeš podle obrázku na google a pak technický data…

Nechápavé

V teto cenove kategorii sem nasel jen xperii E3,E4 oba maji predni kameru,E4 dokonce mam ale nefotim ale predni kamera je lepsi nez zadni :)

dannyb

Fcoop: Taky jsem koukal na tenhle, většina, které jsem viděl mají přední kameru, takže se slečna asi bát nemusí, že by nemohla fotit „selfíčka.“ 😁