trifixion

pred3 roky me kontrolovala policie kvuli rvacce,jakaou maji lhutu na obvineni jen me skontrolovaji a nechali jit nic vic

Nejlepší odpověď
baghira

Trestnost činu zaniká uplynutím promlčecí doby, jež činí

  1. dvacet let, jde-li o trestný čin, za který tento zákon ve zvláštní části dovoluje uložení výjimečného trestu a trestný čin spáchaný při vypracování nebo při schvalování privatizačního projektu podle zákona č. 92/1991 Sb., o podmínkách převodu majetku státu na jiné osoby, ve znění pozdějších předpisů,
  2. dvanáct let, činí-li horní hranice trestní sazby odnětí svobody nejméně deset let,
  3. pět let, činí-li horní hranice trestní sazby odnětí svobody nejméně tři léta,
  4. tři léta u ostatních trestných činů.

Další odpovědi
Drap

Nějaké zákoné lhůty jsou až po vyšetření, takhle od kontroly se to nedá určit. Ale tři roky je už dost dlouho, takže zřejmě obvinění ani nebude nikdo vznášet.