terry

Před vámi je bomba a za 10 vteřin exploduje, nemůžete utéct, ani se skrýt, jsou tam dva kabely a vy máte nůžky…

Jsou tam 2 dráty, červený a modrý, jeden deaktivuje bombu a druhý exploduje, který přestřihnete???

Nejlepší odpověď
baghira

Kterýkoliv. Přestřižení libovolného je 50% šance, nepřestřihnout žádný je 0% šance. Prostá matematika.

Další odpovědi
Michal Kole

Červený se dává na plus baterie a modrý je mínus a uzeměnní. U auta se první připojuje mínus na na karosérii a pak plus

bolak

Respektive ptáš se vlastně na to, jestli máme raději modrou nebo červenou barvu.
Nestačila by anketa? :)

terry

V anketě se odpovídá ano nebo ne + další. Takže ne, anketa by nestačila :D.
Jen jsem čekala trochu víc humoru v odpovědích :D.