bedunka

Před týdnem mi sundaly po 2 měsících sádru,ale nohu mám stále nateklou že je 3× větší než druhá.Je to normální?

Měla jsem zlomeninu kotníku.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,je to normální,bude vám to otíkat ještě dlouho.Užívejte Wobenzym – podstatně se urychlí doba hojení!!!
Vlastní zkušenost!

Další odpovědi
Damiana

Na tom nic divného není, žádný strach. Jak se zraněná končetina dá po dlouhé fixaci znovu do pohybu reaguje otoky – zejména po rehabilitaci. Až se vše uklidní a režim bude normální, splaskne. Když to bolí, ledujte, ale tu reha nešiďte!