trifixion

Pred tremi lety jsem se s kamaradama vsadil jestli pujdu pres namesti nahy,prijela tam hlidka policie ta me jen zkontro

zkontrolovala a odjela,od te doby nic hrozi mi zato neco naky postih nebo pokuta po jake dobe je to promlceny?na zadny policii jsem kvuli tomu nebyl jen mi skontrolovali doklady a odjeli uz je to tri roky diky za odpoved mejte se

Nejlepší odpověď
fcoop

Ty jsi šel nahatej přes náměstí s občankou v ruce? To je docela dobrý.
Myslím,že to v klidu přežiješ.

Další odpovědi
led

Asi ste zabudli povedať, že to bolo v noci, nesvietil mesiac. A nahovorili ste im, že nakrúcate tv klip? Tú občianku ste mali kde? Bez občianky by vás zobrali na preverenie. Ale asi už je to premlčané, nikdo sa nesťažoval.