slevin

pred spanim mam hodne zahrate chodidla,co s tim?ma nekdo stejny problem?dik

Odpovědi
hanulka11

myslím, že chladná sprcha by to vyřešila – sama se sprchuji před spaním po koupeli studenou a prima se spí

venkovan

Zabalit do speciálních bot apředávat teplo z chodidel na ohřev snídaně. Zabité dvě mouchy jednou ranou . nohy se výměníkem ochladí a ráno bude teplá snídaně.
A neboj – za pár let na teplé nohy budeš vzpomínat.

Syd

Jo, já to mam taky, bude to souviset se špatným prokrvením – že se krev večer zdržuje v dolní polovině těla, a tak chodidla lehce opuchaj. Nedělám s tím nic, prostě je oblíknu normálně jako by mi na ně hic nebyl, protože vim, že v noci mi vychladnou a byla by mi na ně zima.

quentos

mám přesně opačný problém, musím chodit spát ve dvou ponožkách. Oba máme nejspíš špatné, nerovnoměrné prokrvení – každý na jedné straně extrému.
Doplňuji:
*dvojích…