Před revolucí jich byla 4 procenta, kolik % je jich dnes? Bude to mít stoupající tendenci?

Nejlepší odpověď
ptáč

Věřím, že islám částečně vrátí balanc mezi extrémy.

Další odpovědi
ivzez

Jestli se prosadí sexuální výchova v tom smyslu, že děti nebudou chlapečky a holčičkami, ale že každý bude mít možnost si vyzkoušet vše a poté má mít právo si vybrat, čím chce být, bude to podle mne stoupat …

[Na takové tendence jsem narazila v zahraničí.]

gecco

Reálně je jich cca 12–13 %…
Ale do toho se počítají i bisexuálové…
😉
A ne – nebude to mít stoupající tendenci, toto procento platí už od neolitu, není důvod…
😉
______________
BTW – homosexuální chování vykazují i jiní živočichové, nejen člověk…
A protože ´jejich´ komunity se nebojej, maj ty menšiny život jednodušší – nikdo je nechce ´lynčovat´…
😉

da ny

To záleží na tom, kterou z teorií příčin vzniku homosexuality jste ochoten „přijmout“.
Pokud se přikloníme k „objasnění“ jejího vzniku starými Číňany; troufám si říci, že při západním způsobu života a prožitků takových těhotných matek může homosexualita zejména u mužského pohlaví narůstat ;).
Sleduji to u lidí, kde je možná konfrontace s matkami homosexuálního jedince několik let. Čínská teorie se mi takřka na 100% potvrzuje…
Tento „stav“ lze změnit/narovnat . Ti zamilovaní a „neznalí“ o to nestojí nebo jim chybí informace.
Katolická církev to také „ví“, jen nechce něco takového (umění a vědění starých Číňanů) přiznat. Zřejmě i proto je vůči homosexuálům tak silně „zaujatá“.
Vím, že to jde, znám takové lidi…(ty, kteří to umějí i ty. kteří do změny šli/y).
U žen (lesbiček) to nemusí být vždy změněná sexuální orientace, ale svobodné životní rozhodnutí. 😁

zjentek

mě by spíš zajímalo, z koho (co je to za milostnej svazek) se takovej kuřbuřt narodí ..jak tak pozoruji ty vztahy, tak bych tý tendence se kumulovat se i bál