Zlatý

Před revolucí jich byla 4 procenta, kolik % je jich dnes? Bude to mít stoupající tendenci?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Věřím, že islám částečně vrátí balanc mezi extrémy.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jestli se prosadí sexuální výchova v tom smyslu, že děti nebudou chlapečky a holčičkami, ale že každý bude mít možnost si vyzkoušet vše a poté má mít právo si vybrat, čím chce být, bude to podle mne stoupat …

[Na takové tendence jsem narazila v zahraničí.]

Zlatý

Reálně je jich cca 12-13 %...
Ale do toho se počítají i bisexuálové...
;-)
A ne - nebude to mít stoupající tendenci, toto procento platí už od neolitu, není důvod...
;-))

Bronzový

To záleží na tom, kterou z teorií příčin vzniku homosexuality jste ochoten "přijmout".
Pokud se přikloníme k "objasnění" jejího vzniku starými Číňany; troufám si říci, že při západním způsobu života a prožitků takových těhotných matek může homosexualita zejména u mužského pohlaví narůstat ;).
Sleduji to u lidí, kde je možná konfrontace s matkami homosexuálního jedince několik let. Čínská teorie se mi takřka na 100% potvrzuje...
Tento "stav" lze změnit/narovnat . Ti zamilovaní a "neznalí" o to nestojí nebo jim chybí informace.
Katolická církev to také "ví", jen nechce něco takového (umění a vědění starých Číňanů) přiznat. Zřejmě i proto je vůči homosexuálům tak silně "zaujatá".
Vím, že to jde, znám takové lidi...(ty, kteří to umějí i ty. kteří do změny šli/y).
U žen (lesbiček) to nemusí být vždy změněná sexuální orientace, ale svobodné životní rozhodnutí. :-D

Zlatý

mě by spíš zajímalo, z koho (co je to za milostnej svazek) se takovej kuřbuřt narodí ..jak tak pozoruji ty vztahy, tak bych tý tendence se kumulovat se i bál

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.