Linda_:D

Před pár měsíci dávali v TV zajímavý film. Neví nekdo jeho název?

Film byl o jakémsi chlápkovi, který bílým autem ujížděl americke policii. Policisté vždycky hlásily v jakém je státě. Neviděla jsem to od začátku takže nevím, co vlastně udělal. Byl to starší film. Chtěl jet za svojí ženou a myslím jeho dítětem, kterí byli v nemocnici. Pak se skrýval v rezervaci u starého muže. Měl přístroj pro noční vidění, takže ujížděl i v noci. Na konci filmu, když už ho skoro chytili, byl pár metrů před policajtskými auty a jeho auto vybouchlo. A uplne na konci rikali, ze nevedi, jestli se mu podarilo z auta vyskocit a utect, nebo tam umrel. Neví prosim nekdo jak se tenhle film jmenoval? Předem dekuju za jakoukoli odpoved!

Nejlepší odpověď
benaja

http://www.fdb­.cz/film/45574-zataras-vanishing-point.html?PHPSES­SID=f50b2223f51d009d58a­ef319bda28181