Galax

Před pár lety jsem podnikal, nyní se soudím s bývalými společníky kvůli kterým mam dluh na účtu. Mohu založit eshop?

Dobrý den. Před několika lety jsem podnikal. Nyní se soudím s bývalými společníky kvůli penězům již 12 let. Na mém účtu dlužím určitou částku. Nyní bych chtěl jako živnostník založit eshop, ale v bance mi řekli že dokud nezaplatím dluh, nemohou mi vytvořit další bankovní účet. Zná někdo nějaké řešení? Dluh nehodlám platit (kvůli dluhu se soudím). Děkuji

Odpovědi
baghira

A to je ve tvé zemi jen jedna jediná banka? Kde žiješ?