Před obědem trocha humoru nezaškodí:

:Fidel Castro má proslov na náměstí v Havaně: „…skládám poklonu i stomilionovému Česku.“
Poradce se k němu nakloní a říká: „ale pane, je jich jenom 10 milionů.“
A Fidel na to: „neser mě, přece vim, kolik rumu tam vyvážíme!“

Doplňuji:
Aby byl Dr.Axl uspokojen,tak tento vtim jsem okopíroval ze stránky : http://kecy.rou­men.cz/roumin­gJokes.php?id=4563­#4563

Nejlepší odpověď
Drap

Před obědem by troška kubánského zřejmě neuškodila.

Drap

Oba víme o čem, neni to nutné jmenovat. Proč dráždit hada ?

anonym

A to si mám od hada sr*t na hlavu? NIKDY!

Drap

Určitě ne......souhlasím s tebou

Drap

Barbakane, myslím že zvýšený počet palců u tvé otázky po doplnění asi o něčem svědčí.

anonym

Tak schválně,Drape­.O čem?

kapka

No, že už víme, kam na ty vtipy chodíte, přece.

anonym

Uf,to jsem si oddechl.Myslel jsem na to nejhorší! 😁

anonym

Barbakane, nemusíš se hned čertit, nakonec kapka ti to napsala zcela nezáludně, prostě si také chceme přečíst něco zábavného z tvých utajovaných pramenů.
A pokud ti mé laškovné popíchnutí přineslo další hvězdičky na otázku, tak ti je vřele přeji.