Tiiit

Před několika lety jsem se koukala na jeden film.. a nemohu si vzpomenout.. jak se jmenoval.. Pomůžete? Díky předem..

Pamatuju si, že hlavní hrdinkou byla malá holčička. Byla poslána do internátní školy a její tatínek jel na vojnu. Byli bohatí, takže si tu školu mohli dovolit. Ale jednoho dne, když zrovna oslavovala své narozeniny, přišla zpráva, že její otec zahynul. Ona tam zůstala sama, nemohla si tu školu dovolit, ae neměla kam jít. Tak jí tam nechali, vzali jí všechny věci a poslali do podkroví, kde bydlela. Dělala všem slušku. Skamarádila se ještě s druhou dívkou, co tam uklízela a vařila.. Díky tomu, že byla milá atd. měla kamarádky. Každou noc lezly do jejího pokoje a ona jim vyprávěla příběhy. … … … Nakonec se ukázalo, že její otec žije. … … … Odvezl si jí domů. … Pověděla bych toho ještě více, ae ten kdo ho už viděl, ví o čem mluvím..
Doplňuji:
bylo mi tak dvanáct.. takže si herce fakt nepamatuju.. ani zemi.. prostě jen ten děj.. nic víc..

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

jo, znám – původně film s Shirley Temple Malá princezna
http://www.im­db.com/title/tt003158­0/

novější remake je z roku 1995
http://www.im­db.com/title/tt011367­0/

Další odpovědi
Džuls

Presne viem, aký film máte na mysli, len si nemôžem spomenúť na jeho názov… Skúsim ešte hľadať 🙂

Toruk

Země výroby? Herci? Alespoň přibližný rok vydání?