zdeny

Před nedávnem mi přišel email, nedá mi se s Vámi o něj podělit. Mě se zadařilo asi za 20 vteřin možná náhoda:-))

Vyzkoušejte si tento malý testík.Pokud se Vám dokument podaří odemknout, gratuluji !!!!!!!!
Jste geniální, údajně totiž tento rébus rozluští pouze lidé s IQ převyšujícím 120.
Hodně štěstí…

Když :
2 + 3 = 10
7 + 2 = 63
6 + 5 = 66
8 + 4 = 96
Tak :
9 + 7 =
Odpověď dodám později, FAKT
Doplňuji:
Ano je to 144, a teď je to tady i s řešením ☹ , zbytečně brzo 🙂

Nejlepší odpověď
flodur

Tedy 9+7=144

Další odpovědi
rybíz

144 1.ČÍSLO+2.ČÍSLO KRÁT 1. ČÍSLO, ASI TAK 30–40 VTEŘIN MI TO TRVALO

srbul

nechápu…mě vyšlo 135..