Mofli

Před hypotékou banku nebo RK?

Pokud si chci koupit byt na hypotéku, mám nejprv vyhledat svoji banku nebo realitní kancelář a vybrat si určitý byt? Děkuji.

Nejlepší odpověď
terry

nejdříve vybereš byt.
Pak potřebuješ odhad a pak budeš žádat o hypotéku. A nemusí to být ve tvé bance. To nemusí být vždy ta nejvýhodnější volba.
Sama jsem měla hypotéku u Čes.spoř a účet u ČSOB. Po 5 letech jsem přešla k Volksbank.
A za rok se uvidí, jaké budou na trhu podmínky.

Další odpovědi
ARIS

Terry má pravdu, ale jde to i tak, že se podepíše hypotéka bez konkrétní nemovitosti. Tu hledáte až později. Konkrétně vám to řeknou v České spořitelně. Nebo nějaký finanční poradce.