Drap

Před chvílí jsem slyšel premiéra, jak říkal že po r.2020 nás čekají zlaté zítřky. Věříte mu někdo ?

Dávám to do kategorie zábava, protože takováto prohlášení mi opravdu připadají zábavná.

Nejlepší odpověď
led

To je v poriadku, zlato sa pomerne ťažko ťaží, na jeho získanie treba odstrániť veľké množstvo hlušiny a sú vysoké náklady. Potom sa ešte musí spracovať. To všetko chce čas.

Alebo mal na mysli „Zlaté časy v Spessarte“?
http://www.csfd­.cz/film/41453-zlate-casy-ve-spessartu/
pokus o vtip :)

Další odpovědi
anonym

V této době UŽ NEVĚŘÍM ŽÁDNÉMU POLITIKOVI.Slepě jsme věřili Havlovi když říkal:„Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, ze jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků… Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím. Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepši životní úroveň v ČSSR, sám odstoupím z funkce.“
Celý projev je zde http://www.zve­davec.org/kla­sika/2009/05/3­128-projev-na-ktery-se-nezapomina.htm
Nakonec z toho co říkal nebyla pravda ani v jednom bodě.Takže všichni politici, kteří nám něco slibují LŽOU.
Věřím tomu co jsem už prožil a která éra byla pro mě, jako dělníka, lepší.

Alesh

Však má pravdu, v tom roce tu budou vládnou opět komunisti a ti nás k nim jistě opět dovedou, o tom žádná!

Reuef

Tak pokud tim „nas“ myslel sebe a cleny soucasny vlady tak ma urcite pravdu…

cukrar

kdo to říkal a kdy?
myslíte si, že dneska nemají někteří zlaté časy?
myslíte si, že vždy budou mít všichni zlaté časy?

anonym

To už se pro nás pečou holubi? Nebo jenom další kachny?
Co začali do předpovídání budoucnosti ČR fušovat prognostici, tak mám pocit, že světlé zítřky vzaly zpětný chod. Kategorii máš určitě správnou. Taky to neberu jako seriozní informaci.

anonym

Pro mne je zlatý každý den, tak nepotřebuji čekat sedm let.
Doplňuji:
Nejlepší je se nezajímat o politiku a radovat se ze života.

anonym

jsem četl „zlaté řízky“ "-D

pusinka50

očko, to se ti povedlo, teď jsem se zasmála, jsi vtipná, prý…další holubi nebo jen další „kachny“, chacha chichi. To máme za premiéra pěknýho vola. Třeba čeká, až pomřou staří pamětníci komunisti, že přibyde víc hlasů pro ODS, takže vlastně mluvil o sobě

anonym

Pečenej vůl by taky nebyl od věci. Jenže tenhle vůl je tak nejvýš pěkně „vypečenej“ a vykutálenej. Mne tou otázkou pro změnu pobavil drap. Naše politická scéna by byla celá k smíchu, jen kdyby se nás to tolik nedotýkalo. Světlé prognózy jsou v ČR opravdu jen pro celkem úzkou skupinu obyvatel.

pusinka50

Pečenej „vypečenej“ vůl, ty dneska válíš:-) Já jsem už dost dlouho neviděla televizní zprávy, tak jsem v relativním klidu, až si je zkouknu a možná to stihnu dneska, tak zas uvidim rudě a pes přede mnou zaleze radši do boudičky:-)