vivatis2-

Před 20 minutami nám zemřel 3 letý kocour měl jsem snim tolik zážitků!Neznáte něco na uklidnění?

Nejlepší odpověď
hanny 2

To mě je moc líto,ale normálně se vybreč a říkej si,že mu je v kočičím nebíčku dobře.Já taky brečím,jenom to čtu… A pořiď si hned nového,to je nejlepší náplast!

Další odpovědi
hanulka11

Je to smutné, ale jen čas zahojí bolest. Byl asi nemocný když ve 3 letech umřel. Přej mu že už ho nic nebolí a vzpomínej na hezké chvíle které si s ním prožil.

rynek878

Je mi to moc líto,zde je recept na uklidnění:
meduňkový čaj:

Na 2 porce:
0,5 l vody
1 lžíce meduňky lékařské
cukr dle chuti

  1. Do menšího hrnce dáme sušené popřípadě čerstvé listy meduňky
  2. Nalijeme na ně horkou vodu a zakryjeme pokličkou (aby nám silice nevyprchala)
  3. Necháme 10 minut stát
  4. Takto připravený čaj procedíme, dle chuti osladíme
  5. Podáváme vlažný.

Doporučení:

  • Tento čaj se v lidovém léčitelství považuje za protihorečný, uklidňuje nervy a umožňuje klidný spánek.

anonym

;-( Jen se vybrec , mozna ti to pomuze … nestyd se za to. -iv-

Michal Kole

Možná ti někdo poradí jít do hospody a „zlít se jako car“, ale s touto radou ho „vynásob –1“

Akorát ti bude zítra ráno děsně bolet hlava a budeš zvracet a nebudeš se moct vzdálit od záchodu.

Jednodušeji: Žádný alkohol, cigarety, drogy

Spíš se fyzicky unav (např. jdi do bazénu) a usni.

kosaaaak

V USA maj takový programy na odbourávání stresu. Chlap si zaplatí několik tisíc dolarů, za to dostane palici a fungl nový auto, který pak tou palicí rozmlátí. Obecně platí že fyzickou bolest zlikviduješ psychicky a psychické se zbavíš nějakou fyzickou činností. Takže upaluj ven a do něčeho pořádně bouchni. Rozhodně se neschovávej někde pod peřinou a nebul. Buď chlap a vyrovnej se s realitou.

tazatelka

Breč a nebraň se smutku, ale snaž se, násilím se snaž vzpomínat na ty hezké chvilky s ním, když byl ještě zdráv.
Vím, jak Ti je, v pondělí jsme přišli o kocourka, který s námi žil 10 let.

Jo a ještě je dobré se z té bezmoci a smutku vykřičet, vyřvat. Fakt řvát a klidně i do něčeho prásknout.

elektrikář

Zítra koupit nové kotě. sním tě smutek přejde.