Pokročilý

Před 20 minutami nám zemřel 3 letý kocour měl jsem snim tolik zážitků!Neznáte něco na uklidnění?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To mě je moc líto,ale normálně se vybreč a říkej si,že mu je v kočičím nebíčku dobře.Já taky brečím,jenom to čtu.... A pořiď si hned nového,to je nejlepší náplast!

Další odpovědi:

Zlatý

Je to smutné, ale jen čas zahojí bolest. Byl asi nemocný když ve 3 letech umřel. Přej mu že už ho nic nebolí a vzpomínej na hezké chvíle které si s ním prožil.

Zlatý

Je mi to moc líto,zde je recept na uklidnění:
meduňkový čaj:

Na 2 porce:
0,5 l vody
1 lžíce meduňky lékařské
cukr dle chuti
1. Do menšího hrnce dáme sušené popřípadě čerstvé listy meduňky
2. Nalijeme na ně horkou vodu a zakryjeme pokličkou (aby nám silice nevyprchala)
3. Necháme 10 minut stát
4. Takto připravený čaj procedíme, dle chuti osladíme
5. Podáváme vlažný.
Doporučení:
- Tento čaj se v lidovém léčitelství považuje za protihorečný, uklidňuje nervy a umožňuje klidný spánek.

;-( Jen se vybrec , mozna ti to pomuze ... nestyd se za to. -iv-

Zlatý

Možná ti někdo poradí jít do hospody a "zlít se jako car", ale s touto radou ho "vynásob -1"

Akorát ti bude zítra ráno děsně bolet hlava a budeš zvracet a nebudeš se moct vzdálit od záchodu.

Jednodušeji: Žádný alkohol, cigarety, drogy

Spíš se fyzicky unav (např. jdi do bazénu) a usni.

Bronzový

V USA maj takový programy na odbourávání stresu. Chlap si zaplatí několik tisíc dolarů, za to dostane palici a fungl nový auto, který pak tou palicí rozmlátí. Obecně platí že fyzickou bolest zlikviduješ psychicky a psychické se zbavíš nějakou fyzickou činností. Takže upaluj ven a do něčeho pořádně bouchni. Rozhodně se neschovávej někde pod peřinou a nebul. Buď chlap a vyrovnej se s realitou.

Pokročilý

Breč a nebraň se smutku, ale snaž se, násilím se snaž vzpomínat na ty hezké chvilky s ním, když byl ještě zdráv.
Vím, jak Ti je, v pondělí jsme přišli o kocourka, který s námi žil 10 let.

Jo a ještě je dobré se z té bezmoci a smutku vykřičet, vyřvat. Fakt řvát a klidně i do něčeho prásknout.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Zítra koupit nové kotě. sním tě smutek přejde.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.