Avatar uživatele
vivatis2-

Před 20 minutami nám zemřel 3 letý kocour měl jsem snim tolik zážitků!Neznáte něco na uklidnění?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, rynek878, hanulka11, hanny 2, fablen, hornik., anonym, fcoop před 4597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

To mě je moc líto,ale normálně se vybreč a říkej si,že mu je v kočičím nebíčku dobře.Já taky brečím,jenom to čtu… A pořiď si hned nového,to je nejlepší náplast!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Je to smutné, ale jen čas zahojí bolest. Byl asi nemocný když ve 3 letech umřel. Přej mu že už ho nic nebolí a vzpomínej na hezké chvíle které si s ním prožil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Je mi to moc líto,zde je recept na uklidnění:
meduňkový čaj:

Na 2 porce:
0,5 l vody
1 lžíce meduňky lékařské
cukr dle chuti

  1. Do menšího hrnce dáme sušené popřípadě čerstvé listy meduňky
  2. Nalijeme na ně horkou vodu a zakryjeme pokličkou (aby nám silice nevyprchala)
  3. Necháme 10 minut stát
  4. Takto připravený čaj procedíme, dle chuti osladíme
  5. Podáváme vlažný.

Doporučení:

  • Tento čaj se v lidovém léčitelství považuje za protihorečný, uklidňuje nervy a umožňuje klidný spánek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

;-( Jen se vybrec , mozna ti to pomuze … nestyd se za to. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Možná ti někdo poradí jít do hospody a „zlít se jako car“, ale s touto radou ho „vynásob –1“

Akorát ti bude zítra ráno děsně bolet hlava a budeš zvracet a nebudeš se moct vzdálit od záchodu.

Jednodušeji: Žádný alkohol, cigarety, drogy

Spíš se fyzicky unav (např. jdi do bazénu) a usni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosaaaak

V USA maj takový programy na odbourávání stresu. Chlap si zaplatí několik tisíc dolarů, za to dostane palici a fungl nový auto, který pak tou palicí rozmlátí. Obecně platí že fyzickou bolest zlikviduješ psychicky a psychické se zbavíš nějakou fyzickou činností. Takže upaluj ven a do něčeho pořádně bouchni. Rozhodně se neschovávej někde pod peřinou a nebul. Buď chlap a vyrovnej se s realitou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tazatelka

Breč a nebraň se smutku, ale snaž se, násilím se snaž vzpomínat na ty hezké chvilky s ním, když byl ještě zdráv.
Vím, jak Ti je, v pondělí jsme přišli o kocourka, který s námi žil 10 let.

Jo a ještě je dobré se z té bezmoci a smutku vykřičet, vyřvat. Fakt řvát a klidně i do něčeho prásknout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Zítra koupit nové kotě. sním tě smutek přejde.

před 4567 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata