NemamSlov

Preco svine maju vo vsetkom stastie a ty dobry a cestny smolu?

Doplňuji:
i i i som trochu mimo tak sa ospravedlnujem za gramaticke chyby :(

Nejlepší odpověď
iceT

Nezapomeň že na každou svini se vaří voda,ale trochu déle to trvá.
A taky nejsme v pohádce,pohádky mají skoro vždy šťastný konec,ovšem není to tak v životě.

Další odpovědi
dědapetr

Proto,že život není fér.Ale říká se na každého jednou dojde,nebo boží mlýny melou pomalu,ale jistě.

Rocker

Protože svině neberou na nikoho ohledy,jdou jen za svým ziskem.Je jím jedno,že při tom někomu ublíží,zatímco hodní lidi se dovedou podělit i o to málo,co mají.

marci1

Bohužel tak to v životě chodí. Doufejme, že alespoň většině těch zlých, to život nějak vrátí. Však se říkává : Na každého jednou dojde. 🙂

badisko

Welcome to the jungle..

zjentek

protože vrána k vráně sedá a dobrých a čestných je jen jako šafránu. No a v jednotě je síla, to je ta rovnice. Pokud teda štěstím myslíš to, že jim procházejí podvody a nečestnost. Jinak (ve svém soukromí) jsou ti lidé hooodně nešťastní, buď v klidu ,)

anonym

Možná máš jen chybný úhel pohledu. Je třeba, aby sis nejdříve ujasnil, co to je opravdové štěstí. Ono totiž nepříjde odnikud zvenku, musíš ho umět najít v sobě.
V životě tak nějak vše pomalu plyne a ten, kdo se cítí unavený a životem bitý má pocit, že se vše vleče ještě pomaleji. Hajzlíci mají na lumpárny a podrazy většinou dost energie, ale neboj – všeho je do času. Ta jejich „úchylná aktivita“ se jednoho dne vyčerpá a přijde zúčtování. Zlý člověk sklidí zlé výsledky svého jednání. Třeba už jenom tím, že zůstane sám a opuštěný.

Pepa88

Vyšel na to vlemi zajímavý výzkum, četl jsem ho někdy kolem roků 2000 – 2002…

„Dobráci“ jsou bytostní srabi, proto jsou to dobráci a proto každému lezou do zádi… A protože to jsou srabi, tak každý problém berou jako hroznou smůlu…

„Svině“ jsou odvážní, arogantní mamlasové, které potkávají úplně stejné problémy jako „dobráky“, jenže „svině“ prostě místo plakání problém vyřeší, nebo nějak očůrají…

Takže to není o smůle, ale o životní volbě.

Sarrow

Bohužel, žijeme v době, kdy člověk musí být svině, pokud chce něčeho dosáhnout…

gagaga

Myslim, ze nikdo na svete nema jenom stesti, nebo jenom smulu. A verte mi, ze ja mam ve svem okoli stastne, cestne a dobre lidi. :) -iv-

anonym

Říká se, že štěstí sedne i na vola. Xkrát bych chtěl být vůl.