Deni9

Prečo nefunguje kinotip? Vie niekto?

Pred pár dňami som zistila že nefunguje kinotip a dosť ma to štve. Nevie niekto, kedy by mal zase fungovať? Za odpovede ďakujem. ;)

Odpovědi
msi

museli stránku zrušit na .cz a přesměrovali ji na www.kinotip.in (.in)

arygnoc

pretože sa jedná o pirátsky server.
bol zrušený.

:-Q

jermeister

jak říká msi… a nebo zkus " mojetelka.tk " je snad ještě lepší :)

Deni9

Aháá .. noo tak to je blbé :/

Deni9

No veď práve. :( … Ja používám kinotip.in a tam mi nejdú prehrať filmy už niekoľko dní. Vždy ma tam vyhodí na nejakú stránku kde sa sťahujú filmy cez nejaké kradity alebo niečo také. Tak neviem práve že či tam niečo opravujú alebo čo.