led

Prečo bola barbakanová otázka o neoprávnenom zverejnení jeho nehody odstránená?

Porušila kódex tým, že bola nazvaná konkrétnemu užívateľovi Dr.Axlovi s výzvou o odpoveď?
V tom prípade sa pripájam k barbakanovi, žiadam vysvetlenie.
PS.
Pre mazala, som trpezlivá a tvrdohlavá, po odstránení tejto otázky ju vložím znova.
Kategória je správna, otázka je aktuálne pre všetkých užívateľov!
Doplňuji:
Asi by bolo dobré navrhnúť adminovi:
zrušiť právomoc medailistom na priame zakrývanie (odstraňovanie) príspevkov. Nech každý užívateľ má len možnosť nahlásiť závadný príspevok.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Když to bude pokračovat dál, navrhuji abychom všichni poslali mail adminovi, aby celou věc vyšetřil, případně napravil. Je to jeho web, měl by si udělat pořádek.
Doplňuji:
Někdy častá krůpěj i kámen proráží…

Další odpovědi
bolak

Sůwa: takhle velká a ještě věří na adminy…

zzzzz

tady se dneska maže první liga

Drap

Víš jak to tady chodí, Někdo může někdo ne. Nelíbí se mi takovéto dvojí měřená. Pln+ stojím za tvojí otázkou.

lukas.zmizik

asi byla „nepohodlná“

a teď nastává druhá otázka – mohlo to mít několik vysvětlení:

  1. jestli tyto údaje byly zveřejněny samotnou osobou dotyčnou jinde, byly tedy veřejné a někdo je odněkud zkopíroval a vložil sem, pak je na tom akorát špatné to, že neuvedl zdroj, ale internet je prostě zrádný a každého je věc, co zveřejní…
  2. pokud tyto fakta byly zveřejněny na základě soukromé korespondence, pak je na tom špatného všecko
  3. pokud tohle bylo zveřejněné na základě osobního kontaktu, pak je na tom rovněž špatného všecko plus facka z levé a pravé strany

jiné reálné možnosti nejsou

briketka10

to se zase maže jó ??
áchjó..
zas bude veselo ☺

led

Snaď ako odpoveď na túto barbakanovú otázku opakujem z odpovedi Dr.Axla jeho doplnok (bez jeho súhlasu, ale ide o verejnú informáciu, takže súhlas netreba, však Dr.Axl?):
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-vam-zde-schazi-barbakan
"Dr.Axl

Zatímco vy se tu handrkujete kvůli kravinám, on zápolí se životem po pondělní těžké dopravní nehodě.
V současné době je v umělém spánku, ale od středy je už jeho stav stabilizován. Doufejme, že se mu nakonec podaří vylízat s minimálními následky
(Rubrika Zábava, v tomto případě není příliš vkusná).
Skutečný život je daleko krutější, než virtuální hrátky.

Doplňuji:
P.S. Posedlost virtuálním chatováním se někdy může zvrhnout v nejapné vtípky, „kdo se zapomněl u popelnic“ i v situacích, kdy už může jít v reálnu fakt do tuhého.
Na dotaz „Nevíte, co s ním je?“ – věcná odpověď, měl nehodu.
Pro spekulanty v diskuzi, občas se podívejte do evidence všech dopravních nehod v kombinaci s kampaní „Nemyslíš, zaplatíš!“
Jezděte opatrně! V počtu mrtvých na silnicích máme nelichotivé 2 místo v EU hned za Slovinskem.
(Smutné je, že bulvární média točí samé info z černé kroniky, ale pozitivních zpráv je pomálu, protože kvůli financování z reklamního trhu potřebují sledovanost za každou cenu).„
Takže, otvorene sa pýtam aj ja:
Dr.Axl,
vaša informácia vychádza z konkrétnej verejne informácie, alebo bola to len domnienka, alebo ste zverejnili neverejnú informáciu? Povedzte pravdu a "vyčistite stôl“.
Vaše mlčanie v tejto kauze len zhoršuje dôveru vo vás.

led

v tom istom odkaze z diskusie:
"bolak
Dr.pečárka: existují jistá nepsaná pravidla slušnosti, kterých se ti asi nedostalo, zdravotní stav uživatelů poradny není něco co by se tu mělo veřejně probírat… on ti snad barbakan svolení k tomu abys tu rozhlašoval jak na tom je? nevypadá to podle toho jak je rozzuřenej…a zdá se že ani netuší jak jsi se k té informaci dostal, kdo ví kde všude jsi šťoural než jsi se došťoural..

já chápu že ti dělá dobře být stále středem pozornosti ale existuje určitá hranice…"
myslím, že k tomu naozaj niet čo dodať.

bolak

wow, tak tomu říkám rychlost…

otázka smazána za rekordních 7 vteřin :))

>http://uloz.to/xnBhFLb/­uz-se-tu-objevil-dr-axl-s-vysvetlenim-a-omluvou-nebo-se-jeste-furt-schovava-a-vymejsli-jak-z-toho-vybruslit-odpovedi-cz-mht

johana 56

Souhlasím se Sůvou i led.V tomto případě srandičky končí.Jestliže admin = kodex,je vysvětlení a prošetření na něm.
Pro všechny uživatele by měla zůstat pouze možnost nahlášení závadného příspěvku,ne jeho mazání.Nebylo by špatné,kdyby se u „náhlasit“ objevilo i jméno jako u palců.Nutnost odstranění urážek,vulgarity a nevhodnost je přece možné obhájit i beřejně a není potřeba to dělat potají.

briketka10

led – vždyť jsem psala, jestli zmizela jen barbakanova, tak je to lumpárna !!

led

ad briketka10, toto je skôr smutné,

briketka10

vím, třeba mízí i jiné otázky a, jestli jen barbakanova, tak je to lumpárna !!

Sůwa

Briketko, tentokrát to moc sranda není…

led

ad lukas.zmizik
v konkrétnom príspevku – informácii o nehode nebol žiadny odkaz na zdroj

lukas.zmizik

nu ale že se nekdo nabourá do cizích soukromých korespondencí, tomu moc nevěřím

lukas.zmizik

nu ale že se nekdo nabourá do cizích soukromých korespondencí, tomu moc nevěřím

led

Skôr si myslím, že tu nešlo o nabúranie súkromnej pošty, ale o prezradenie dôvernej informácie.
Informácie sa totiž síria rôznymi smermi z rôznych zdrojov a rôznou rýchlosťou.
Funguje to, popíšem jeden skutočný prípad:
istá pani na rokovaní v zahraničí čosi hovorila o mne, kým dohovorila, bola som už informovaná o jej „príspevku“ (informácia prešla cez niekoľko ľudí, ktorí ma ani osobne nepoznali).

led

ad zzzzz,
kto hrá? aký je stav?
:)