štamgast

Přecitlivělost myši ve Widnows.

Mám myš Genius Ergo 9000, a dnes z ničeho nic začala blbnout. Ještě ráno bylo vše v pohodě, jenže teď se to nedá vydržet. Kliknu jednou a myš to bere jako dvojklik. Nemůžu si označit text, protože to neustále blbne. Ale když začnu myš ovládat pomocí touch padu (mám notebook), tak je vše bez problému. V nastavení jsem zkoušel změny, ale je to k ničemu. Co s tím?

Nejlepší odpověď
balca

Zkusit vymenit baterky,mozna pomuze,me taky jednou blba mys,potom jsem vymenil baterky a bylo vse ok.
neno to je i moznost,ze mate vadnou mys to nevylucuji