M.Novotny

Přebrání zásilek? P.O.box?

Zdravím. Kupuji si na internetu speciální granule pro psa, zatím jsem používal pro doručení kurýra PPL. Jsem velmi pracovně vytížený v nemocnici (40min cesty od domova) a nemám vůbec čas chodit na Českou poštu, rodinu zatěžovat nechci. Nemáte někdo radu, jak si zásilku převzít až opravdu bude doručena..? Ale kam doručena, to je taky otázka…ke mě do práce to nejde a doma nejsem…
Vždy, když jsem vyrazil z práce za řidičem, přijel jsem buď pozdě, anebo zase řidič měl zpoždění, pořád dokola…
Pokud máte někdo podobný problém a našli jste řešení, děkuji za radu. Marek

Nejlepší odpověď
myšpulín

Jediné řešení bych viděla si nechat poslat zásilku na dobírku (pokud to e-shop nabízí) a holt si udělat čas a vyzvednout si zásilku na poště, snad v době, kdy budete mít možnost si zásilku vyzvednout (cca 14 dní uchovají zásilku na poště), tak si čas uděláte.
Jiné řešení bohužel nevidím, snad jen to, nemít tedy v tom případě psa, když není ani čas na koupi granulí…

IvanaPraha

Ahoj.
já používám schránku u pobox24.cz, ukládají mi tam poštu i balíčky a můžu si ji kdykoli vyzvednout. navíc nikde neuvádím, kde skutečně bydlím, u p.o.box schránky máš i svou vlastní pražskou adresu. Dostávám oznámení do e-mailu na cokoli přijde do schránky.
pokud chceš jenom výjmečně použít schránku, zaregistruj si zásilku jednoduše na webu www.pobox24.cz – Mini a oni ji pro tebe převezmou, nemusíš vůbec čekat na kurýra. stojí to jen padesátku a máš klid.