sisinec123

Chytí se mi na vlasech odstín 5–77? Měla jsem vlasy nabarvené na černomodrou, která se teď trochu vymyla.

Zdravím, měla jsem vlasy nabarvené na černomodrou, která se teď trochu vymyla (místy tmavě hnědá, místy až do zrzava). Mám už své hnědé odrosty. Chtěla jsem se zeptat, jestli by mi na vlasech chytl odstín 5–77 od Syossu.

Odpovědi
anonym

Na těch odrostech ti to chytne, jinak asi ne, takže to bude vypadat dost divně, dej si raději tmavší hnědou a postupně světlejší, ale radši bych to přenechala odborníkům