arygnoc

Pre fajčiarov: ochutnali ste elektronickú cigaretu?

Má chuť ako cigareta?
Prináša taký pôžitok?

Veľmi vážne zvažujem kúpu, ale keďže ju nemôžem napred „ochutnať“, zháňam informácie.

Nejlepší odpověď
tom004

Zrovna teď si zní pokuřuji u TV. Kouřím ji přes rok a vyhovuje mi. Nebýt toho,že je těžší než normální cigareta,rozdíl bych nepoznal.Venku nebo u piva si zapálím normální,doma a na návštěvě elektronickou­.Dvacka cigaret mi takhle vydrží na měsíc. A když si koupíš náplň s high nikotinem,tak to „chutná“ normálně. Když si ji budeš kupovat,nekupuj ty levné.

Další odpovědi
SINGO

Rozdíl v tom je velký…
Každopádně já dáíky e-cigarete už přes měsíc nekouřím a jsem spokojen…
Sice furt jsou chvíle kdy bych si zapálil normální cígo ale pár potahů z e-cigarety a jsem spokojen.

Když jsem hledal jakou cigaretu si koupit, tak jsem si koupil v trafice e- ci.. od firmy NICK (jednokusovka) ale vetší hnus jsem asi nekouřil. Pak jsem objevil cigaretu EGO typ mam T (EGO-T) a jsem spokojen. Chce si na to zvyknout, když jsem si ji koupil tak sem ještě nějakou dobu kouřil normální cigarety (ale mín), pak jsem si řekl dost a začal jsem kouřit jen e.. Jako normální cigareta to nebude nikdy…
Jinak máš na výběr z tabakových naplní (nechutnaly mě) a ovocných (kouřím jen třešen). A rada na závěr kdyby si se rozhodl koupit nějakou e- cigaretu divej se na různé slevomaty, mají je tam HODNĚ hodně levnější…
Doplňuji:
A ještě cigerety EGO prodávají v balení po dvou, takže máš jednu náhradní. Balení obsahuje (návod, nabíječku, 2 e-cigarety, 5 náplní).

E-cigaretu jsem kupoval na slevomatu, náplně kupuji zde lepsicigareta.cz.
Náplně tam mají dva druhy 1 co si asi výrabějí oni (ten mě chutná nejvíc), a potom nějaké italské (nic moc)…

Chce to ozkoušet, co komu bude vyhovovat.

iceT

Mám ji doma týden a od té doby,co ji mám jsem si normální cígo nedala,ani mě neláká.Měla jsem dnes návštěvu,kuřáka,co kouřil klasiku,tak mi ten dým zavoněl pod nosem,ale nezviklali mě.
Doporučím prodejnu Gold drive,je možnost si zdarma e-cigarety odzkoušet,i sílu liquidu,nebo vám prodejce doporučí podle jak silný tabák doposud kouříte.Jedinou nevýhodou je málo prodejen po republice.
Nekupovat e-cígo přes net,jak si to nemůžete vyzkoušet,ochytat a očuchat,je to na nic.

http://www.elek­tronickacigare­ta.cz/
Doplňuji:
Moje e-cigareta je EGO-O,prozatím maximální spokojenost i ze strany mojeho chlapa,a ten hulí jak prokopnuté kamna.

vlk samotař

Kouřil jsem tak 40 za den teď mám EGO W. Není to jako cigareta chybí mi ten teplej dým,ale zase nesmrdí. Normální cigarety už nekouřím.To chce vyzkoušet každý má jiné chutě.

briketka10

cigareta je delší a o mnoho těžší asi jako umělohmotná tužka, ale už ji držím normálně..
koupila jsem si od " Kuřkdechceš " dotovanou Optima tabákovou a kávovou příchuť..
je lepší než ty „šmejdy“ dovážené z Číny a opravdu vydává silný kouř a ta chuť je taková jaká má být, ale ten požitek není takový, třeba ke kávě by mi dost chyběla pravá cigareta..
občas si ji pokouřím, jedna mi už vypověděla službu, jak jsem ji často kouřila a nabíjela tak mám jen jednu, ale u této firmy je nejlepší zákaznický servis vše vymění a v balení 10kapslí zasílají i 1atomizér zdarma což nikde není a jsou slušní 🙂
Doplňuji:
http://www.kur­kdechces.cz/

briketka10

tome004 od jaké máš fy to el – cígo ??