filva

Prdli jste si někdy na veřejnosti?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dudu

Ne

Na těchto stránkách svoje názory prezentuji od února minulého roku a dodnes jsem byl k jejich celkové úrovni opravdu velký optimista. Ovšem při čtení takto a podobně přiblblých otázek váhám, zda-li se smát nebo hořce plakat. Stále časteji se ptám, cože to za individua s pochybnými otázkami zde jakoby převládá. Stále věřím, že tito dobytkové co nejdříve odejdou do háje a bude obnovena původní myšlenka: pobavit se, poradit si a pomoci bližním. Domluvil jsem – zatím.

Další odpovědi
SajmonModer

Ano

Nejen to, ale dokonce pos..l. Naštěstí to nešlo vidět, ale nezávidím těm, co měly s sebou nosy.

anonym

Ano

Přece si nenechám rozervat bok! Je to lidské!

quentos

Ano

co na tom?

Maminka se tuhle podělila o pěknou zkušenost – kterou tedy měla jen jako svědkyně. Seděla v divadle, náhle se ozve do ticha prd. Okamžitě se strhne mela, fúj, který prase apod. Načež vstal uhlazený elegán v obleku a pravil: „Nikoli prase, nýbrž dr. Hruška. A co mám jako podle vás dělat, mám se provalit bokem, nebo co?“
Nemohu než s ním upřímně souhlasit.

led

Ne

slušný človek nevidí,nepočuje drobné zdravotné prehmaty.
PS.
ani sa na ne nepýta

ani

Ne