Vosic

Prdí taky hadi?

Každý kdo viděl S tebou mě baví svět to zná, ale odpoveď? :)

Nejlepší odpověď
Lencis

Prdí, jinak by je bolelo bříško 😁

A navíc:
Je dokázáno, že minimálně dva druhy hadů prdí. Jde o vzácné americké hady Sonoran Coral Snake a Hook-Nosed Snake. Jejich způsob obrany před nebezpečím je totiž vypouštění vzduchových bublinek z kloaky, což vydává zvuky podobné prdnutí (Kloaka je zvířecí orgán, do něhož je vyústěna trávicí, vylučovací a často i rozmnožovací soustava. Slovo pochází z latiny a znamená odvodní kanál. Tento orgán mají všichni obojživelníci plazi a ptáci. – wikipedia).

K tématu se vyjádřil Bruce Young, specialista na zvuky hadů z Lafayette College z amerického Eastonu v Pennsylvánii. „V podstatě je to nadýmání hadů, prdnou si.“ (Zdroj – Discovery Magazine)

Sonoran Coral Snake prý dokonce dokáže prdnout tak silně, že ho to o kus odhodí. Prdič jak se patří!

Nevěříte? Koukněte na video (odkaz ve zdroji), kde je prdění Sonoran Corala zachyceno. Tímto je zodpovězena otázka, zda hadi prdí. Ne všichni, ale někteří ano. Takže „Ano Matýsku, hadi prdí.“

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=a­OqO38nBNVg&fe­ature=player_em­bedded

Další odpovědi
anetadela1

Řekla bych, že všichni co přijímají potravu, přijímají taky plyny, které si musejí pazději najít cestu ven v podobě prdu. Takže podle mě i hadí prdí 😁