zjentek

prdí mouchy taky potichu i nahlas?

tady zoufale chybí kategorie hmyz

Nejlepší odpověď
Banán88

Ano.. zcela jiste, v lete jsem zaslech komara si odrihnout kdyz na me prestal nasavat ..

Další odpovědi
ptáč

Se omlouvám. Že tady dlouho nebyly. U těch much to je drsný. Masařka, která si chce ulevit ve dne, tak zabzučí křídly. Jedna si prdla a zůstala na okně. Ale ta tam smrdí aspoň půl roku. Je to na okně ve Starém Lískovci, v paneláku. Jejda zjentek, dnes jdem mel 10O chutí vyfotit okno s rozplaclou mouchou z leseni.

repetelka

Zjentek, už to nehul, kdo to po tobě číst!