Prázdná CD, leč s vaším označením..

Pro mě škoda, Mosoj není z blízkých osob. Kdo přichází o ty sběhlé životem, zůstává sám s hloupými sousedy a spolupracovníky. Mě umřeli ti, kteří uměli ledasco zkonstruovat a naučili něco postavit. Přicházím o samozřejmost. Potkávám se s obyčejnými lidmi pro které je vše základní. Udělají spousty dílčí práce, v jejích celku se ztrácí lidská píle tvoření sídliště. A díky jim stojí celá města. Mohou se tam při práci bavit o jejich starostech pokud chtějí, – a nebo když už je jiná starost moje sousedka jako cizí člověk když se mě ptá na chodbě kdy uvolním byt aby se tam obě nastěhovaly, protože Lucette už má 22 roků… Nebo zůstávám sám se svou únavou a bráním se jí aby nepřišla horší, třeba Skleroza M. A od ženských bych neuvěřil, že Ocko a Fablen jsou jen 2 z celé populace. Citlivé. Neuvěřitelné, přesně nabádající.
4Quentos vs Viněta. Já nevím, ale máš dobrý postřeh. Vtipálku, máš za sebou pár knih v Aj které jsi přeložil. Kdybych se učil dobře jako ty, vrhnout se na jazykové studium a vše co bude, tak jsem tebou! Až budeš v Husovicích tak zajdeme na škopka. Vás tří si vážím.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dostal-jsem-od-dlouhodobeho-kamarada-prazdna-cd-lec-bez-oznaceni

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Doporučuji založit blog a začít blogovat – příjde mi zbytečné to psát sem :)

http://www.en­dora.cz > instalace aplikace > vyber redakční systém a začni :)

Další odpovědi
mosoj

Není třeba tady vést takovéto řeči. Nevidím na tom nic krásného ani to sem nepatří.
Také nepatříte mezi mně blízké osoby a co má být.Nemůžou být všichni kamárádi ani vás neznám, tak jako neznáte vy mně !! Nadhodil jste zde nějaký dotaz na který jste dostal normální odpověď, možná trochu mimo mísu, nikoliv však mojí vinou. Až se budete vyjadřovat na dnešní dobu srozumitelně a jasně, dostanete i srozumitelnou odpověď.
Když se nad vaším textem zamyslím tak je to slátanina bez ladu a skladu.
Až vám zase někdo bude něco dávat, tak to raději odmítněte. Je to lepší, než dotyčného za rohem pomlouvat.

led

Tento príspevok by mal byť podľa správnosti v diskusii, ale zrejme diskusiu číta málo ľudí…

Dvakrát meraj, raz strihaj.
Ak chcete vypustiť kritické slová, najprv si premyslite (aspoň 2×) odôvodnenosť, správnosť a spôsob vyjadrenia.
Táto stránka slúži na poradenie a pomoc, ak máte osobnú pripomienku, vyjadrite sa v diskusii k danej otázke.
Posledná poznámka:
Netrpezlivosť a pohodlnosť zahubila už mnoho dobrých nápadov a riešení.

briketka10

i když nechápu smysl otázky bez otazníku a urážlivého textu od anonyma – přidám svůj názor mám taky kamarádku už jsem ji to tedy řekla hodně se styděla, že to vím a jak je to možný, dávala mi dárky pamatuju se přesně pomáhala jsem ji stěhovat celý byt tak – jednou to byla velká vázička, pak menší, potom porcelánová souprava, hrnečky s talířky, já ji vždy koupila něco užitečného do nového bytu a ona mě do mého moderního zahlcovala krámama, pak přišla na návštěvu a ptala se kde mám to a to jenže ty věci byly prostě vyhozený u hospody a někdo si je vzal domů já ji nejdřív řekla, že je rozbily kočky a po čase pravdu teď si dáváme prkotinky pro radost, ale jsem ráda, že jsme si to řekly, koupíme vždy flašku a opijem se no není to fajn 😁
jsme nejlepší kamarádky spoustu let od mládí

anonym

Tip pro ocko: Na škopek se chodi v Brně.
A je to mezi Blackpoolem a Majlontem.

anonym

Děkuji. Je to neuvěřitelné a moc hezké. Nemám k tomu slov, a to je u mne co říct.
Ještě dodávám, že je hezké, když tady někdo dokáže napsat tolik o tom, jak se cítí a co prožívá. Kdybych věděla, kde jsou Husovice, jdu na jedno s Vámi.

Sůwa

Přidávám názor. Obávám se, že podobné výlevy na tento server nepatří, připadá mi to dost trapné a navíc kdo vystupuje jako anonym, je vždy trochu podezřelý. Dobrý nápad je založit si blog a tam ty citové zvratky psát, jen jestli to bude někdo číst. Leda tak >ocko<.

led

AD suwa, máte odo mňa virtuálny palček