adnecok

Prázdná bílá obrazovka

V nepravidelných intervalech se mě samovolně zobrazí prázdná bílá obrazovka, ztratí se mě i informační a ovládací prvky oficiální spodní lišty. Místo ní jsou jen informace: počítač/Chráněný režim:vypnuto/blo­kování položek/Změna úrovně přiblížení.-Toť vše ! Nevím, jak z toho ven a jak navodit normální režim původně nastaveného pozadí plochy a otevřených programů. Jak se bílé obrazovky mám zbavit??

Nejlepší odpověď
infant

Jestli máš windows, tak je prostě přeinstaluj. To vyřeší naprosto všechno. Nebo zkus Linux

Zdroj: infant.blog.cz