kenyrts

Právo a zákony

kolik procent otázek je z této kategorie?
Doplňuji:
z 20 ti kategorii no to je síla,je vidět co nás většinu trápí!!!

Nejlepší odpověď
standa

Asi 11%

(609 otázek z kategorie „Právo“ z celkového počtu 5566 otázek)

Doplňuji:
Možná bych na ´obranu´ toho nespravedlivého % řekl, že z těch 600 otázek je určitě celá stovka o ´amnestii´ a pak i některé kategorie nemají stejnou ´váhu´ a nelze spravedlivě očekávat stejný poměr otázek (např. nakupování, zvířata ap.)

Ale určitě je to procento překvapující, to je fakt.

Další odpovědi
fortin

Ahoj. A to ještě stále odpovídáte na to samé.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=aB­Jv-HTmdhI