pizlicka

Kolik kopií smluv se podepisuje pokud byla smlouva uzavřena před právníkem?

dobrý den,mam takovy dotaz-pokud bych chtěla uzavřít mezi mnou a druhym člověkem smlouvu,a rozhodla se ji uzavřít tak,aby ji sepsal pravník,a tuto smlouvu by jsme s tim druhym člověkem úzavřeli před pravnikem,kolik se podepisuje kopií?ja,ten druhy člověk,a kopii podepíšu i pro právníka?nechava si jednu podepsanou kopii i pravník?jde o to,ž jsem svoji podepsanou smlouvu ztratila,a nevim,kolik kopií jsem podepisovala.

Odpovědi
Emefej

Smlouva má tolik vyhotovení, kolik si sjednáte. Pokud budete požadovat právní úschovu, tak si jednu kopii ponechává právník.