marpet

Právnický kurz

Chtěla bych se přihlásit na právnický kurz. Poradí tady někdo. Předem děkuji
Doplňuji:
Děkuji.Zkoušela jsem to.Právnické kurzy jsou zaměřené jako nultý ročníky a příprava na VŠ. Já mám zájem o všeobecné a pracovní právo.Jsem z Ústeckého kraje.

Odpovědi
panenka

na právnický kurz se přihlásit můžeš tento obor se studuje i dalkově záleží na tom z kama pocházíš o tychto oborech se můžeš informovat na ÚP NEBO SI ZADEJ DO VYHLEDÁVAČE PRÁVNICKÝ KURZ KDE MÁŠ STRÁNKY O TOMTO KURZU