maruš

Právní poradna.

Máte,prosím,někdo zkušenost s právníky?Pot­řebovala bych poradit s dědickým řízením.Popřípadě nevíte,jaké si učtují ceny za radu nebo celé vyřízení?Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

ceny se pohybují cca od 500 do 4000 za půl hodiny. Někde možná i levněji. Pokud chcete jen obecné informace o děditství, poskytne i notář

Další odpovědi
atriplex

Velká města platí jednou měsíčně právníka zdarma do tzv. právní poradny. Zkuste hledat ve svém okolí. Pokud však takovou poradnu najdete, tak se připravte na kilometrovou frontu, takových jako vy, kteří chtějí radu zdarma jsou stovky.

Janula

Já jsem byla u dědictví už4× ale nejlepší je najít si vše na internetu-dědický zákon,ušetříte za právníka,nebo přímo zeptat se dotyčného notáře, měl by vám vše vysvětlit ale radím důkladné prostudování na pc a udělat si třeba poznámky aby vás nic nezaskočilo.