klikihak

Pravidla pokeru – Texas holdem

Jak vyřešit tuto situaci: 1. hráč má 2 dvojice (z karet které leží na stole), 2. hráč má ty samé 2 dvojice (z karet které leží na stole). 1. hráč má eště v ruce 2 dvojice ale nižší hodnoty než dvojice na stole zatímco 2. hráč má v ruce karty vyšší hodnoty než hodnota dvojice kterou má 1. hráč v ruce. Kdo tedy vyhrál a proč?

Nejlepší odpověď
nelka1995

Jestliže mají hráči stejnou kombinaci pak se rozhodne podle nejvyšší karty v ruce.