Miroslavst

Pravidla hry jak se stát milionářem?

Ve hře milionář jsou možné nápovědy a to 50:50, přítel na telefonu a publikum.
Uvítali byste, kdyby tam byla buď čtvrtá možnost nebo místo jedné z nápověd napsání dotazu na odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
anonym

brala bych obě možnosti,to by bylo lepší,zvýšilo by to šanci na výhru

Další odpovědi
Jahoda

Ano, Odpovědi.cz bych ve hře „Chcete být milionářem“, použila. A moc ráda ;))

panenka

Já bych to určitě uvítala kdyby tam byla možnost nechat si poradit od odpovědí.cz jenže si myslím,že by ty odpovědi musely být bez odkazu protože pak bychom to jako soutěžící měly velmi jednoduché kdyby tam byl vložen odkaz

morgan

A jakou odpověď by si hráč vybral? když na jednu otázku je deset odpovědí a každá úplně jiná? neb jsou všechny stejné?

venkovan

Já ne, protože tuto hru bych na živo nehrál. Ostudu na tv obrazovce si mohu udělat jinak než účastí v soutěži. A neumím si představit jaký by byl limit na odpověď.