www

Právě teď jsem se na tyto stránky ne a nemohl připojit několik minut. Měli své stejný problém?

Sorry – ..měli jste..

Nejlepší odpověď
anonym

Já měla. Hlásilo mi to pořád error.

Další odpovědi
Drap

Byl jsem na tom uplně stejně

samicek333

Stejný problém byl i u nás, myslela jsem že mám chybu tady…:D

štamgast

Neměl. Ale pravda je, že to trvalo déle než obvykle… Asi něco u hostingu nebo něco s FTP.

led

Ano práve som odpovedala na otázku a zrazu stránka preč. A tá otázka o šarapatení mazačov – ako im to nevyšlo – je preč. Vyšlo im to… Asi pracoval na stránke nejaký veľký vysávač.
Doplňuji:
Prepáčte, našla som tú otázku, ale bez mojej odpovedi :(

johana 56

Ano.Nestačil restart,došlo na obnovení systému.

jennysh

Ano.

aramah

Ano musela jsem restartovat.
Klikla jsem na e-mailu, zpět sem a už to nee