Bronzový

Právě mně přepadl hlad! Chce to snídani! Udělám si kus roštěné na roštu! Jak jste na tom, jíte hovězí maso?

Doplňuji:
jo ale musel jsem to podepřít jednou slivovicí a bernardem, povedlo se kocour sedí a čeká co mu přistrčím. ne že bych takto snídal denně, ale dnes mně to napadlo a bylo čerstvé maso po ruce. mám rád vařené maso, taky guláš dělám z kližky. no dojím než mi s masem uteče kocour...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já kupuju kližku, nebo přední - umím si vybrat hodně libové s velkými "oříšky". Vařím z toho všechno, dokonce i svíčkovou.
Na vývar morkové kosti s blánami a šlachami z očištěného masa.
Snídám nejraději svačinové polévky husté tak, že v nich stojí lžíce.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano Hovězí maso jím dělám z něj řízky,Znojemskou roštěnoua spoustu dalších jídel které se z Hovězího masa připravují.

Zlatý

Já kupuji kližku nejčastěji na guláš, občas z předního masa vařím polévku. Uvařené maso pak sníme s křenem.

Stříbrný

Takový hovězí gulášek to je věda.K snídani jsem měl míchaná vajíčka se slaninou.

Byly doby,kdy jsem snídával biftek.To jsem měl možnost koupit celou "nudli" za 100 kčs.

Bronzový

Já hovězímu moc neholduji,ale dobrý guláš od manžela vždy ráda sním.Ale vařit ho musím,kvůli dětem a manželovi.My máme domácí hovězí od známých a do obchodu bych pro něj už nikdy nešla.Jsou to asi 2 roky,co jsem koupila hovězí na guláš,prý z mladého býka.Ha,ha.To musela být kráva veteránka,protože ani 3hodiny v papińáku ho tenkrát neuvařily do měka.

Pokročilý

jím hovězí, vepřové, kuřecí, ryby, jídlo od číňanů (tam si netroufnu říct, co je to za maso :-D ). Nevyšplhali jsme se na vrchol potravinového řetězce, abychom jedli jen zeleninu, no ne? :-D

Zlatý

Z hovězího nejraději gulášek. Nebo plátek k omáčce.

Stříbrný

Ano, jím a nevidím důvod,proč ne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.