Právě koukám na film Surfařka a zajímalo by mě, jak udělali to, že ta holka má jen část ruky?

I přes to, že herečka má ruce obě…

Nejlepší odpověď
Quimby

Normálně přes počítač. Většinou je to tak, že dostane zelenou/modrou rukavici nebo alespoň pásku v místě, kde se to má odříznout.
Pak se to digitálně upraví v PC. Jedna barva se dá lehce automaticky odstranit, takže je to vhodné pro video a zbytek scény se dá digitálně dodělat i kvůli tomu, že se kamera hýba a je tak vidět, co by mělo být za rukou.
Obecně se to jmenuje green screen a používá se to na většinu digitálních efektů ve filmech

Další odpovědi
briketka10

AnnaSophia Robb nosila po při natáčení na levé paži zelený rukáv, který byl posléze digitálně odstraněn.
zdroj : http://www.csfd­.cz/film/273291-surfarka/zaji­mavosti/?type=film
Doplňuji:
a vyhrála 😁

anonym

Taky koukám, na půl oka, něco je zabírané tak nějak šikovně z boku, nebo necelý záběr na tu ruku a něco asi bude trik, asi…
Doplňuji:
Teď jak je v těch fialových šatech, to už je její ruka, předtím má tu ruku nějak schovanou pod něčím, barvy její kůže, ale většina záběrů co vidím je tak jen kousek ramene