Právě jste za trest dostali týdenní zájezd do jedné z těchto zemí a jste povinni si vybrat jednu z nich. Jaká to bude?

Řekněme, že je to soudní nařízení a musíte si vybrat:

Nejlepší odpověď
anonym

Kongo

Ta procenta jsou neúprosná …:D

Další odpovědi
anonym

Kongo

Lucijej

Kongo

Doplňuji:
Abych pravdu řekla, pro mě by bylo za trest akorát to vězení :oD

ondra07

Kongo

V Kongu je aspoň krásný prales, příroda.. Ale nebezpečné to tam bude taky, ostatně jako všude jinde ve vybraných státech…
A slyšel jsem že v Kongu jsou anakondy :D Tak nevím, asi bych nejel nikam… Radši bych byl mrtvý :)

anonym

5 let ve vězení na Borech

s bývalým disidentem,dra­maturgem,hlavou státu…ale již nemožné.

Kopta

Afghánistán

gnr54

Kongo