lukas.lukas

Prave jsem si koupil filtr na elektrinu, čistí to a davá rybkam vzduch…

ty rybky to jakoby od toho filtru dáváá pryč není to nic akutního, nevadí že ktomu nemám vzduchovací motorek ?
Zdá se mi že vše funguje jak má.
Doplňuji:
Ten filtr jr naopak moc silný, a motorek mám, měl jsem ho zapojený ke vzduchovacím kamínku a molitanovém filtru ale ted mám o hodně lepší filtr AQUAEL FAN-1 ale mě stál o hodně víc než vám ukážu na této stránce – http://www.ak­varko.eu/zbozi/462/a­quael-fan-1/

Nejlepší odpověď
www

Takže pokud nyní to nové zařízení „zahání“ rybičky pryč, nic se neděje, ony si brzy zvyknou a nemusíš nic měnit 😉
Zkušenost

Další odpovědi
chudst

Aha, zpet. Uz jsem to asi pochopil.

Jako extra vzduchovaci motorek navic? Neni potreba, pokud to filtr v akvariu utahne; ja mam 75l a take tam mam jen jeden filtr – bezproblemu asi 4 roky. Pokud rybicky nelapaji po dechu (to poznate – proste otviraji tlamicky), neni potreba dokupovat. (A pokud nahodou po mesici zacnou, neni porad potreba dokupovat, proste vycistete poradne filtr. Kdyzby se to do dvou dnu nezlepsilo, pak si ho dokupte. Ale nepredpokladam, ze byste ho musel najednou potrebovat, pokud nepridate vice rybek.)

kamila44444

Tak lepší je aby to bylo slabší ale to nevadí.aspoň se rybky zabaví .. :D