arygnoc

právě jsem se vrátil z koncertu Rybičky 48. Supéééééé­ééééééééééééér!!!

připomíná mi to, ajo když jsem před 30 lety (to už je tak dávno?!?) jezdii za Ktapultem a Olympikem.
Doplňuji:
barnajka:

neksem srátnouci muž.

jsem muž, který si víc pamatuje.

Nejlepší odpověď
barnajka

Muzika je mocná čarodějka – stejně jako láska. Neznám nikoho a nic jinýho, kdo by měl tu prapodivnou moc udělat ze „stárnoucího“ muže opět puberťáka :))

PS: Vaše nadšení je kouzelný, neztraťte ho!!! :)
Doplňuji:
Ano, správně – nazývejme věci správnými jmény! :D
Ne, vážně – doufám, že jsem tím stárnoucím mužem neurazila… Jestli jo, pak se upřímně omlouvám. Někdy jsem lehce prostořeká (mamka tomu říká „hubatá“, ale to je podle mě silný slovo :D )… nikdy ale nerejpu s úmyslem ublížit nebo urazit. Spíš jde o to, že často neumím odhadnout, jak moc si kdy ke komu můžu dovolit, aby to pořád ještě vyznělo jako sranda. Můj odvěký problém, slibuju polepšení se :)

Další odpovědi
quentos

to věřím, já si to včera taky užil, a to šlo jen o komorní absolventskej koncert Haas Bandu zdejší umělecké školy, kapely založené věhlasným učitelem Haasem

anonym

Grrrrrrrrrr !! A ja se vratila z nakupu ! Tak TOHLE uz sem prosim nikdy nepiste !!

  • iv-

🙂

Alesh

Ano, 30 let je tak dávno.