david22

Právě dnes mi byl vnucen na FB profil Timeline, ačkoliv jsem dlouho odolával. (???)

To je omezování osobní svobody. Nevíte jak se dá odstranit?

poznámka: Otazníky v závorce jsou z důvodu suplování věty tázací :D Aby zas neměl někdo připomínky :D
Doplňuji:
mosoj: v pohodě – se svobodou nic nepřeháním, pouze bych uvítal starší profil

Nejlepší odpověď
anonym

Timeline na Facebooku jsem si všimla jenom zběžně a vlastně se skoro nic nezměnilo – což je alespoň pro mě dobře. Sama ho nemám a nějak o něho ani nejevím zájem.
Doplňuji:
Návod na zrušení profilu Timeline na YouTube.
http://m.youtu­be.com/watch?des­ktop_uri=%2Fwat­ch%3Fv%3DXeH7gRQ6Y­uU&v=XeH7gRQ6­YuU&gl=US

Další odpovědi
quentos

zkuste si vygooglit „remove timeline“. Většina toho jsou kachny, ale třeba některý z návodů funguje – už jsem viděl i takové statusy jako „timeline successfully removed“ a podobně.
Jináč dřív nebo později to vnutí každýmu :{(>

anonym

nedá se odstranit, už jej má myslím každý, starý už nebude,aspoň tak mi to napsali

mosoj

Ke starému profilu se nelze vrátit.
Jaké omezování svobody? Někdo tě nutil si tam udělat účet ?
nesmíš to s tou svobodou přehánět !!!
Doplňuji:
Chováš se jako by FS byl tvůj.