vamplires

Pravdu; Co si myslíte o upírech a vlkodlacích?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Lidská fantazie je nekonečná a ve fantazii existuje vše.

Další odpovědi
Drap

Nikdo nikdy nic podobného neprokázal. Kdo chce věřit, tak je to jeho problém a stav jeho mysli. Zkrátka lidstvo se musí něčím bavit.

snookerballs

Že to neexistuje.

fcoop

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/216327-bratri-s-upirim-syndromem-nemohou-na-slunce-a-maji-zahnute-spicaky.html

Tak to asi vzniklo.

led

To sa ani trochu nebojíte pravdy?
Ľudia sa chcú báť, kedysi boli potrební takí vlkolaci, upíri, víly a podobné tvory, aby ľudia neutekali z prác pre pánov.
Dnes sa to rieši modernejšie, staré strašidlá išli do penzie a na ich miesto nastúpili Daňové úrady a iné verejné inštitúcie.

Deli

Existují jen v béčkových horových příbězích.

VampGirl

Já na upíry a vlkodlaky věřím. Věřím na nejrůznější nadpřirozené bytosti a úkazy…

lexx

jedno mají společné: neexistují