Miroslavst

Pravděpodobnost 0,0000001% od quentose

Domnívám se, že v odpovědi na otázku jestli bydlí někdo v českých budějovicích je od quentose chyba, když řekl, že by to byla pravděpodobnost 0,0000001%. Procentně v počtu obyvatel na ČR jsou ČB 1,81%. Další údaje (počet tazatelů, odpovídajících apod. neznám, ale to číslo by mělo být myslím větší. Bral bych tak možná 0,1% nebo 1%.
Domnívám se správně?

Nejlepší odpověď
quentos

asi jo, byla to střelba od boku a trochu nadsázka… šlo spíš o demonstraci, jak absurdní otázku kladou.