Zlatý

"Pravděpodobně vám byl podvržen odkaz..." co to znamená?

Teď jsem hodnotil odpověď Terryle a několikrát zasebou mi to vyhodilo tuhle hlášku.
Co to přesně znamená, k čemu je to dobrý a proč se mi to děje?
Doplňuji:
kropitko: Ale mě ta chyba vyskočila ne u hvězdy ale při udělení palce. A tam je otázka "rozkliklá" vždycky ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://www.odpovedi.cz/…
Doplňuji:
To se omlouvám, já to špatně četla a dělá to pořád? Mně to jednu dobu dělalo, když jsem měla otevřené odpovědi.cz ve dvou oknech,,tak nemohlo to být tím??

Další odpovědi:

Zlatý

Pravděpodobně vám byl podvržen odkaz. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, napište zprávu na info@odpovedi.cz

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

kropítko: já mám otevřený odpovědi asi v 18 oknech, ale většinou mi to normálně funguje. Stalo se mně to zatím jen párkrát. Jediný co mě napadá, že by to mohlo být tak, že jsem tu stránku s otázkou zavřel, pak jsem si vzpomněl že jsem to zapomněl ohodnotit, tak jsem ji otevřel znovu a kliknul na palec ještě dřív než se ta stránka stihla celá načíst a proto si web myslel, že jsem bodoval z odkazu.

A nebo ještě druhá možnost, že to bylo tím že jsem tu otázku otevřel přímo z mailu (což většinou nedělám) a chyba je teda někde v tom automatickým přeposílání odkazů do do e-mailové schránky. Nic jinýho už mě nenapadá. Třikrát to nešlo, počtvrtý už mi to ten palec uznalo, takže se vlastně nic nestalo, jen mě zajímalo proč se to děje.

Zlatý

kropitko

Hm, to je možný, teď si vzpomínám, že se mi to také stalo s odkazem z e-mailu,,tak to jo, ale čím to je, to netuším,,:-(

Zlatý

bolak

hanulka11: já spíš čekal nějakou tu odpověď, né zopakování mojí otázky :)

Zlatý

hanulka11

já ti poslala to co odpovídají na otázku ...pošli email na tu adresu a bude ti adminem odpovězeno

Zlatý

bolak

myslím že ta adresa je nějaká slepá ulička, už jsem tam poslal asi 60 nápadů, co by se mi tady ještě líbilo, ale nikdo nikdy nereagoval :))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.